طراحی نرم افزارهای تحت وب

قیمت : 0 تومان

آرین روناک با تکیه بر طراحان و برنامه نویسان حرفه ای خود قادر است امکانات طراحی و برنامه نویسی تحت وب را به صورت ویژه ای در اختیار سازمان ها و ادارات و شرکت ها قرار دهد. نرم افزارهای طراحی شده تحت ما قابلیت این را دارند که در صورت متعدد بودن شعب اداره یا سازمان مورد نظر در هر زمان و از هر نقطه ای در دسترس و قابل مشاهد می باشند.

همچنین در جهت به سهولت رساندن کار مشتریان نیاز به نصب نرم افزار بر روی همه سیستم های کاربران در اداره یا سازمان مورد نظر نمی باشد، بلکه تنها لازم است نرم افزار طراحی بر روی یک سرور مرکزی نصب شود. کافیست شما آنچه را که می خواهید به پندار بسپارید تا پندار آن را به صورت با کیفیت ترین نرم افزار تحت وب، حتی بالاتر ز آنچه در ذهنتان می پردازید، در اختیار شما قرار دهد.

شناسایی
در نخستین مرحله از فرایند طراحی ، تیم ما به شناسایی حوزه فعالیت مشتری، مخاطبان سایت مورد نظر وی و تعریف دقیق از اهداف مشتری برای طراحی سایت می پردازد. به نحوی که هم طراح و هم مشتری درک روشنی از محدوده پروژه و فرایند تکمیل آن داشته باشند.

طراحی ابتدایی
در این مرحله برنامه نویسان ما طرح اولیه سایت را که منعکس کننده پوسته گرافیکی، تصاویر و ایده هایی در مورد ساختار سایت است، ایجاد می کنند و صورت کلی سایت را به مشتری ارائه می نمایند و نظرات مشتری را برای در نظر گرفتن انتظارات وی جویا می شوند.

جزئیات نرم افزار
منظور پیشبرد اهداف و ارتقاء جریان طراحی نرم افزار، طرح اولیه با توجه به ورودی های مشتری، توسط کارشناسان ما مورد استفاده وآزمایش قرار می گیرد و صفحات سایت به صورت ابتدایی از نظر اندازه، ظاهر گرافیکی، جایگاه محتوای سایت و نحوه چینش آن به کرات مورد کنترل قرار می گیرد.

توسعه
در این مرحله کدها، مطالب، تصاویر بر روی سرور آماده می شود و پایگاه داده ها و گرافیک سایت به همراه کدهای نوشته شده به منظور اطمینان از سرعت مطلوب سایت مورد برسی قرار می گیرد.

اشکال گیری و آزمایش قابلیت استفاده
گام بعدی ما تست نرم افزار طراحی شده در محیط تولید می باشد و تمام قابلیت هایی که کاربر در ضمن ارتباط با نرم فزار به آن نیازمند است مورد کنترل قرار می گیرد. در این مرحله از فرایند طراحی نرم افزار، آرین روناک بیشترین ارتباط را با مشتری به منظور حصول اطمینان از انطباق سایت طراحی شده با انتظارات وی، برقرار می کند.

پیاده سازی
در آخرین مرحله از فرایند طراحی سایت پیاده سازی نرم افزار بر روی فضای میزبانی مشتری و پیکربندی آن توسط متخصصین ما صورت می گیرد.